اجاره بخاری

اجاره بخاری

بسیاری از مکان های عمومی و مراسم ها و همایش ها به این وسیله گرمایشی نیاز دارند  و ممکن است خرید یکی از محصولات تنها برای مدتی کوتاه مقرون به صرفه نباشد از این جهت اجاره بخاری می تواند یکی از گزینه های پیش رو باشد .

شرکت رنتینو با در نظر گرفتن این مهم  بهترین خدمات را در زمینه اجاره بخاری فراهم نموده است

بخاری

بخاری یک دستگاه گرمایشی می باشد که بر خلاف بقیه ی سیستم های گرمایشی نصب نمودن آن به وسایل و لوله کشی خاص احتیاج ندارد و به آسانی می شود که آن را حمل کرده و نیز جا به جا کرد. با توجه به این که در فصل سرد سال استفاده از بخاری به حداکثر خود می رسد تهیه بخاری مناسب با مصرف انرژی بهینه بسیار ضروری است .

 

انواع بخاری 

1- بخاری برقی

همان گونه که از اسمش پیدا می باشد با مصرف نمودن برق عمل می کند. این دستگاه ها نیز قابل حمل و البته جا به جایی می باشند ومیزان بازدهی در آ نها هم خیلی بالا است ولی برای تامین کردن میزان گرمایش لازم جهت فضا های بزرگ نیز طراحی نشده است. . این مدل نیز در مدل های فن دار و نیز مدل تابشی تولید می گردند و سپس به بازار ارائه می شوند. خدمات  اجاره این نوع بخاری نیز در رنتینو برای شما فراهم شده است .

بیشتر بخوانید : اجاره کولر

 

 بخاری برقی  فن دار

در این مدل نیز، یک عدد فن در قسمت جلوی المنت های دستگاه نصب می گردد تا این که میزان گرمای المنت ها را نیز به فضای بیرون از دستگاه انتقال بدهد و بتواند فضای مجاور بخاری را نیز گرم بکند. کار این فن هم این می باشد که هوا را نیز به گردش در می آورد و هم چنین محیط را هم می تواند  با سرعت بیشتر گرم نماید. در این دستگاه ها نیز یک عدد ترموستات و یک سنسور خودکار هم نصب گشته است که به محض این که فضای مورد احتیاج گرم شد، دستگاه را نیز به شکل اتوماتیک خاموش خواهند کرد. میزان ایمنی در بخاری برقی های مدل فن دار خیلی بالا است ولی نمی توان در فضا های مرطوب از آن ها بهره گیری نمود.

بخاری برقی  تابشی

عمل گرمادهی نیز در این مدل بخاری ها از راه تابش المنت هایی که در آن تعبیه شده است، صورت خواهد گرفت. در بخش پشت این المنت ها هم یک سطحی قرار دارد که براق و هم چنین انعکاس دهنده می باشد و میزان انرژی گرمایی که از طریق المنت های برقی تولید شده است را به فضایی که مورد نظر می باشد، منعکس خواهد کرد. این مدل تابشی نیز می تواند انرژی برق را نیز تبدیل به انرژی تابشی نماید و مقدار مصرف برق هم در آن نیز در مقابل مدل های برقی اندازه بزرگ به نسبت خیلی پایین تر می باشد. هم چنین باید بدانید که المنت هایی که در این مدل ها موجود می باشند، با توجه به سایز و نیز ظرفیت آن ها، خود به مقدار ۴۰۰ تا ۸۰۰ وات نیز انرژی مصرف می نمایند.

مزایای استفاده از بخاری های مدل برقی

*تأمین کردن مقدار گرمایش مورد احتیاج  در آن روز‌هایی که درجه هوا خنک تر از میزان حد معمول می باشد.

*در موارد خاص، مانند زمان قطع شدن گاز، تأمین کردن میزان گرمای ساختمان هم با مشکل رو به رو نخواهد شد.

*این مدل ها مناسب برای فضا ‌های به صورت نیمه‌باز می باشند مانند مغازه‌ها

2-بخاری گازی

بخاری گازی نیز با استفاده از گاز طبیعی عمل می کند و من جمله شایع ترین مدل بخاری های در داخل منازل است. این مدل ها نیز گرمای مورد احتیاج  جهت یک ساختمان را تامین می کنند ولی در نصب کردن آن ها حتما باید به یک مجموعه از نکات ایمنی هم توجه گردد این مدل  نیز در انواع مختلف دیواری و زمینی و با دودکش و نیز بدون دودکش هم تولید شده و مورد استفاده هم قرار خواهند گرفت. نصب نمودن بخاری های مدل زمینی و نیز جمع نمودن آن ها بعد از فصل سرما نیز در مقابل مدل های دیواری نیز راحت تر می باشد ولی بخاری های نوع دیواری نیز فضای کمتری را در منزل اشغال خواهند کرد و مقدار توان گرمایشی در آن ها هم کم تر است.

مجموعه مزایای بخاری گازی از نوع بدون دودکش

1- خیلی سبک و نیز قابل حمل می باشند

2- کم حجم می باشند

3- هیچ نیازی به نصب دودکش ندارند

4- اکثرا قابل نصب به روی یک دیوار می باشند

5- از یک سیستم ایمنی به صورت خودکار برخوردار هستند

هزینه اجاره بخاری در رنتینو چقدر است ؟

شما می توانید با پشتیبانی سایت رنتینو تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی در این خصوص را دریافت نماید .

مدت زمان ارسال تجهیزات گرمایشی چقدر است؟

زمان ارسال تجهیزات با شما هماهنگ می شود معمولا بین 1 ساعت تا 4 ساعت تجهیزات ارسال می شوند .

آیا دستگاه های ارسال شده کیفیت لازم را دارند ؟

قبل از ارسال تمامی وسایل توسط کارشناسان رنتینو تست می شود و سپس ارسال می گردد .

فهرست